nieuws

Jobstudent en zin om iets bij te verdienen? 2 keer goed nieuws!

Leen Martens06 mei 2020
Jobstudent voeding
Draai jij nu al extra uren om de coronacrisis het hoofd te bieden? In een voedingsbedrijf of supermarkt bijvoorbeeld. Of ben je op zoek naar een studentenjob en wil je graag wat bijverdienen? Dan hebben wij dubbel goed nieuws voor jou!

1. Je uren in het tweede kwartaal tellen niet mee.

De regering besliste dat je uren van het tweede kwartaal (1/4 - 30/6) niet meetellen voor je 475 uur, terwijl je toch recht blijft hebben op verminderde sociale bijdragen. Deze maatregel geldt voor álle jobstudenten in alle sectoren. 

Op de website van Student@work vind je de meest recente info. 


2. Synergie heeft meer dan 70 studentenjobs. 

Van magazijnwerk tot verkoper of callcentermedewerker, van Volvo tot Katoen Natie of BASF, er is ongetwijfeld een studentenjob die past bij jou. Check meteen onze openstaande vacatures op www.synergiejobs.be. 


Deze zomer is anders dan alle andere: geen festivals of verre reizen, maar waarschijnlijk vakantie in eigen land. Dit is wel dé kans om wat extra bij te verdienen! En dan heb jij alvast een goed gevulde portemonnee voor als we er weer op uit kunnen.

Waar wacht je nog op? Meld je nu al aan voor je vakantiejob! 


Andere blogposts die jou misschien interesseren

Podcast blogartikel Zo blijft je salesaanpak authentiek met Lotte Teughels Office Manager bij Synergie
tips18 november 2025

Authentieke sales: verkoop op jouw eigen manier

In deze nieuwe Growth Talk-aflevering duiken we in een onderwerp dat vaak gemeng...

Podcast blogartikel Zo werk je gestructureerd binnen je team met Shana Obyn Office Manager bij Synergie
tips18 november 2025

Werk in evenwicht: tips voor gestructureerd werken als young professional

In deze Growth Talk-aflevering van Talk to C duiken we in een thema dat elke you...

Podcast blogartikel De voordelen van mentorship aan het begin van je carrière met Robin Clément trainee bij Synergie
tips24 oktober 2025

Zet jezelf positief in de verf als starter: tips voor young professionals

In deze aflevering van de Growth Talk podcast van Talk to C ontdek je hoe je je ...