Op zoek naar je eerste job?

Binnenkort of net afgestudeerd als Bachelor of Master! Tijd voor een nieuw hoofdstuk: op zoek naar je eerste job. Hoe kom je aan de ervaring die meestal wordt gevraagd? Wij helpen jou op weg naar je ideale job. Zo geven we jouw carrière een ‘head start’!

lees meer

Maak kennis met je carrièrecoach

Geen tijd te verliezen? Dan is er Synergie Careers. Je persoonlijke carrièrecoach. Altijd uit op een ‘perfect match’, van bij de start van je loopbaan.

we kijken verder

We leren jou, werkgevers en vacatures beter kennen. Zo kunnen we jou de 1ste job voorstellen.

we bieden meer

We zijn actief in alle sectoren en bieden een ruime waaier aan jobs, intern en vast.

wij zijn waar jij bent

Overal waar mensen op eerste-jobhunt gaan, zijn wij er ook. Op jobevents bijvoorbeeld

Benieuwd naar jou!

Spring zeker eens binnen in één van onze kantoren voor een goeie babbel. Mét tips & tricks.

Biomedische Wetenschappen is specifiek, het aanbod aan jobs beperkt. Ik had nog geen werkervaring, buiten studentenjobs. Synergie werkt heel snel en direct, ze begeleidden me goed.

KSENIJA DUBKOVA (27)

MASTER BIOMEDISCHE WETENSCHAPPEN | NU LABO ANALYST

Interim met optie vast - of meteen vast?

Weet jij al exact wat je voor de rest van je leven wilt gaan doen - en waar?

Nee? Geen probleem. Je kan in de praktijk, job na job, uitzoeken wat jou het beste ligt. En in welke bedrijfscultuur je happy bent. Jouw carrièrecoach - Synergie Careers - staat klaar om je te laten starten in een functie die perfect aansluit bij jou. Jouw dromen en ambities, jouw opleiding en competenties. Tijdelijk, met optie op vast? Of liever meteen vast? Het kan allemaal!

75%

van onze tijdelijke contracten evolueren naar vast

Vind jouw droomjob in slechts enkele klikken

Wist je dat...

je als starter ook bij Synergie Careers zelf aan de slag kan, als consultant? Een hr-job uit de duizend in een team als geen ander.

Hier ontdek je of dit iets voor jou is.

MAARRRRR… eerst nog een vraagje.

Aarzel je op de rand van het grote zwembad? Dat is logisch. Je hebt nog vragen die je graag beantwoord ziet vóór je de sprong waagt. Wat zet je in je cv? Hoe stel je je op als groentje? Moet je nu echt een Armani-pak kopen om te solliciteren? Pieker er niet over, maar

In deze blogposts vind je nog nuttige tips & tricks

Synergie sponsort Mobile School
nieuws 13 maart 2023

Ook in economisch onzekere periode steunt Synergie goed doel Mobile School

Per 400 vaste aanwervingen bij klanten doneert uitzendkantoor Synergie aan Mobil...

Als jobstudent mag je voortaan 600 uren werken
nieuws 15 februari 2023

Als jobstudent mag je voortaan 600 uren werken

Vanaf 1 januari 2023 mag je als student tot 600 uur per jaar werken tegen verlaa...

Hilde testimonial
aan het woord 15 november 2022

“Na een carrière van dertig jaar doe ik nu iets compleet anders en ik voel me daar geweldig bij.”

Ruim dertig jaar lang stonden autobussen centraal in Hilde haar professionele le...